Новини 09:44

Юрій Макаров: Українців охопила апатія, а згадки про покращення викликають агресію

Перший-ліпший натяк на зраду, навпаки, сприймається з ентузіазмом, без найменшої критики, не кажучи про фактчекінг.

Євромайдан зіграв з українцями злий жарт, адже тоді на мить здалося, що можна одномоментно змінитися на краще, проте цього не сталося, і українці почали клясти владу, олігархів, журналістів тощо. І будь-який натяк на зраду зараз сприймається з ентузіазмом, без найменшої критики. Про це у своїй колонці на сторінках Тижня пише Юрій Макаров.

 

«Євромайдан зіграв з українцями злий жарт. На якусь мить здалося, що можна одномоментно скинути із себе стару шкіру, омолодитися, залишити в минулому лихі помисли та звички й прокинутися в Європі, причому навіть не Східній. Коли цього з невідомої причини не сталося, у нас почали щосили клясти президента, олігархів, депутатів, правоохоронні органи, громадські організації, журналістів — часами зі значно більшим запалом, ніж за Януковича», — констатує він.

 

Макаров зауважив, що українців обхопила своєрідна апатія. Згадки про хоч якісь покращення викликають агресію. Перший-ліпший натяк на зраду, навпаки, сприймається з ентузіазмом, без найменшої критики, не кажучи про фактчекінг.

 

«Поради не давати хабарів за залік, не брати гречку й не плутати ліфт із туалетом стикаються з потужним ігнором», — пише він.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

схожі новини