Новини 2018-08-11 16:27

У адміністрації президента заявили, що не мають стосунку до Facebook-сторінки Порошенка

В Адміністрації президента заявили, що не володіють інформацією про обсяги витрат на ведення і рекламування сторінки Петра Порошенка.

Адміністрація президента не має стосунку до Facebook-сторінки Петра Порошенка. Таку відповідь Громадському радіо провідний аналітик руху Ігор Фещенко.

 

В Адміністрації президента заявили, що не володіють інформацією про обсяги витрат на ведення і рекламування сторінки Петра Порошенка у Facebook, оскільки не займаються її адмініструванням.

 

"Головний департамент інформаційної політики АПУ забезпечує функціонування веб-сайту офіційного інтернет-представництва президента і надає цей майданчик для посилання на адресси персональних сторінок Петра Олексійовича Порошенка. Разом з ти головний департамент не здійснює адміністрування цих сторінок та не володіє інформацією щодо вартості забезпечення їх роботи" - йдеться у відповіді АПУ.

 

На сторінку Петра Порошенка у соціальній мережі Facebook підписано понад 1,4 млн користувачів.

 

Разом із тим, у Адміністрації Президента стверджують, що не розміщують зовнішньої реклами, тож походження тисяч білбордів і сітілайтів з іменем Петра Порошенка невідоме.

 

Нагадаємо, що 7 серпня Порошенко доручив розробити законопроект, який передбачатиме заміну застарілого радянського військового вітання ЗСУ "Здрастуйте, товариші!" та "Бажаємо (бажаю) здоров’я!" на "Слава Україні!" та "Героям слава!". 

 

У Києві у День незалежності України 24 серпня під час військового параду Хрещатиком крокуватимуть підрозділи від 15 країн-партнерів, а також візьмуть участь 4500 військовослужбовців і 250 одиниць військової техніки.