Новини 2018-08-13 17:33

У Києві встановлять меморіальні дошки захиснику ДАП Брановицькому та космонавту Каденюку

Як зазначається, пам'ятну дошку Брановицькому встановлять на вулиці Лейпцизька, 11-А, а Каденюку – на бульварі Лесі Українки, 21.

Київська міська державна адміністрація повідомила, що в столиці встановлять меморіальну дошку загиблому захиснику Донецького аеропорту Ігорю Брановицькому та першому українському космонавту Леоніду Каденюку. Про це в понеділок, 13 серпня, повідомляє прес-служба КМДА.

 

Як зазначається, пам'ятну дошку Брановицькому встановлять на вулиці Лейпцизька, 11-А, а Каденюку – на бульварі Лесі Українки, 21.

 

Крім того, у КМДА додали, що меморіальні дошки встановлять з нагоди 100-річчя від дня встановлення дипломатичних відносин між Болгарією та Україною (на фасаді будівлі на вул. Архітектора Городецького, 5), а також на честь:

 

  • доктора медичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Петра Мощича (вул. Хрещатик, 15);
  • українського правознавця, доктора юридичних наук, заслуженого діяча науки і техніки України, криміналіста, професора Михайла Сегая (вул. Інститутська, 27/6);
  • українського письменника та перекладача Віля Гримича (вул. Олеся Гончара, 52);
  • почесного майстра спорту, генерал-майора внутрішньої служби, керівника пожежної охорони України Миколи Хорошка (вул. Володимирська, 13).

 

Нагадаємо, 10 листопада 2016 року в Києві  вулицю Перспективну перейменували на вулицю Ігоря Брановицького (у Печерському).

 

Як повідомлялося, 31 січня 2018 року перший космонавт України Леонід Каденюк помер на 68-му році життя.