Новини 2011-05-03 17:25

Регіонали їдуть в США пояснювати політику партії

Партія регіонів відряджає до США десант своїх депутатів для роз’яснення політики влади. Цього тижня Вашингтон відвідає група депутатів від цієї партії, відзначає видання.

До делегації входять нардепи Леонід Кожара, Олена Бондаренко, Віталій Калюжний, Максим Луцький і Олексій Плотніков.

Зокрема, Національний інститут демократії розіслав зацікавленим особам запрошення на круглий стіл за участі регіоналів, який має відбутися 4 травня у НДІ.

Нагадаємо, нещодавно Олена Бондаренко розповіла, що у Партії регіонів розглядається варіантзаборони фінансування українських неурядових організацій західними фондами.

"У деяких країнах громадські організації фінансуються винятково громадянами своєї країни, оскільки найчастіше є спокуса для іноземних держав і фондів спрацювати за таким принципом: хто замовляє музику, той вибачте, дівчину й танцює", - заявила Бондаренко.

Раніше Бондаренко також сказала, що освіта журналістів за рахунок західних грантів рівносильне вирощуванню армії ворогів.

"Якщо наші факультети журналістики, курси та журналістські програми навчання і далі будуть фінансуватися соросоподобними, то ми і далі будемо програвати інформаційні війни", - сказала Бондаренко.

"Тому що навчати журналістів за чужі гроші рівносильне зрощувати іноземної армії у власній державі", - додала вона.

На її думку, у світі не існує "по-справжньому вдалих прикладів насильницької "демократизації", і СБУ повинна присікати таку діяльність західних фондів.

"Такому втручанню повинна протистояти держмашина з сильною професійною Службою безпеки", - сказала Бондаренко.