Новини 2018-08-22 09:23

Facebook видалив понад 650 сторінок, які пов'язані з Іраном та Росією

Компанія видалили аккаунти, які працювали для аудиторії в Латинській Америці, США і на Ближньому Сході.

Компанія Facebook видалила 652 сторінки, частина з яких пов'язана з Росією та Іраном, у рамках боротьби з недостовірною інформацією. Про це повідомляє CNN.

 

Зокрема, у соцмережі заявили, що низка сторінок, аккаунтів і груп були видалені за підозрілі недостовірні дії в Facebook та Instagram.

 

"Частина такої діяльності зафіксована в Ірані, частина – у Росії", – наголосили в компанії.

 

Водночас у Facebook зазначили, що їм не вдалося встановити зв'язок між іранськими та російськими аккаунтами, але в їх діях використовувалася схожа тактика, яка створювала мережі облікових записів, котрі вводили в оману інших людей.

 

Як зазначається, усього компанія видалили 652 аккаунти, які працювали для аудиторії в Латинській Америці, США і на Ближньому Сході.

 

"Ми видалили сторінки, групи і облікові записи, які можуть бути пов'язані з джерелами, котрі уряд США раніше визначив як російські розвідувальні служби. Це не має відношення до діяльності, яку ми виявили в Ірані", – йдеться у заяві.

 

Нагадаємо, 31 липня у компанії Facebook заявили про викриття нової скоординованої кампанії політичного впливу, метою якої є маніпуляції політикою США перед  виборами до Конгресу. 

схожі новини