Новини 09:12

Кремль розігруватиме карту заручників на українських виборах — Геращенко

На думку віце-спікера ВР, таким чином РФ намагається впливати на суспільні настрої.

 Віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко переконана, що Росія збирається утримувати заручників до виборів в Україні, щоб використати їх звільнення у своїх інтересах. Про це вона написала у Facebook у понеділок, 27 серпня. 

 

«Певні останні заяви ще більше утверджують мене в думці: Кремль розігруватиме карту заручників на українських виборах, підігруватиме своїм фаворитам, триматиме заручників до часу Х, аби потім віддати лояльним і рідним Кремлю політикам, аби показати, що тільки вони в Україні "нормальні" і вміють домовлятися, таким чином намагаючись і впливати на суспільні настрої, й дискредитувати всі зусилля української влади, яка бореться за якнайшвидше звільнення. Мене це тривожить. Й найбільше тривожить, що в цьому цинічному сценарії Кремля долі людей - нічого не варті», - повідомила Геращенко. 

 

Нагадаємо, 21 серпня представник України у гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко заявила, що російська сторона та зокрема омбудсмен РФ Татьяна Москалькова відкинули пропозицію обговорити у Мінську ініціативу України передачі РФ 36 її громадян в обмін на політв‘язнів Кремля.

 

схожі новини