Новини 16:15

У Житомирі мережа кав'ярень потрапила в скандал через карту України без Криму

Крім того, за даними журналістів, власник мережі Sharikava активно відвідує анексований Крим.

У Житомирі мережа кав’ярень Sharikava опублікувала карту України без окупованого Криму, однак після скандалу, який розгорівся після відповідного інциденту, сайт кав'ярні закрили. Про це 27 серпня повідомив журналіст і волонтер Родіон Шовкошитний на своїй сторінці в Facebook.

 

"Кав'ярня перемістила сайт в офлайн і мовчить, наче нічого не було. Жодного офіційного пояснення від керівництва за більш ніж добу нема", – написав він.

 

Згодом у закладі прокоментували відповідну ситуацію, заявивши, що перевіряють усю інформацію.

 

"Наша команда до цього не причетна, ми добре працюємо над усім нашим контентом, над помилками, декілька чоловік перевіряє всю інформацію, ми не пропустимо таку помилку!", – йдеться в повідомленні.

 

 

 

Водночас Шовкошитний розповів, що власник мережі Sharikava Олександр Михайловський активно відвідує анексований Крим, а в своєму акаунті в Instagram він публікує фотографії з Севастополя та Ялти.

 

 

 

 

Крім того, на скандал відреагували в організації С14. Зокрема, координатор організації Сергій Мазур заявив, що активісти написали на вітрині кав'ярні "Крим – Україна".

 

"Передаємо привіт мережі кав'ярень Sharikava, яка не знає відповіді на питання "Чий Крим?". А власник їх до того ж любить відпочивати на окупованій території і на зауваження виправитись свідомо не реагує. Незабаром їх чекає ще й публічний візит ветеранів війни, які детально пояснять географію та все інше", – підкреслив Мазур.

 

 

 

 

 

Як повідомлялося 23 липня, австралійська правозахисна організація Walk Free Foundation оприлюднила карту "Глобальний індекс рабства", на якій окупований Криму позначений як частина Росії. 

схожі новини