Новини 2018-08-30 14:46

Суд відмовив ЦПК в оскарженні "справи рюкзаків"

Це вже третя невдала спроба в поновити розслідування у справі.

Суддя Солом'янського районного суду міста Києва Вадим Сенін повернув Центру протидії корупції скаргу на закриття так званої справи "рюкзаків Авакова". Про це йдеться на сайті ЦПК з посиланням на портал Судова влада у четвер, 30 серпня. 

 

"Тексту судового рішення, винесеного ще 22 серпня, активісти досі не отримали, з невідомих причин воно досі не оприлюднене в реєстрі судових рішень", - йдеться у повідомленні.

 

 

"Це вже третя невдала спроба в законний спосіб поновити розслідування у справі, де фігурує син міністра внутрішніх справ Арсена Авакова", - стверджує голова правління ЦПК Віталій Шабунін.

 

За словами юриста ЦПК, організація обов’язково оскаржуватиме рішення суду в апеляційному порядку, але без повного тексту ухвали це неможливо.

 

Нагадаємо, 3 серпня Національне антикорупційне бюро України оскаржило в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі  закриття кримінальне провадження проти сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова та екс-заступника глави МВС Сергія Чеботаря щодо розтрати 14 мільйонів гривень при постачанні рюкзаків для Нацгвардії. 

 

Як повідомлялося 12 липня, Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрилакримінальне провадження проти сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова та екс-заступника глави МВС Сергія Чеботаря. 

 

4 квітня Національне антикорупційне бюро України повідомила про завершення розслідування в справі про розтрату 14 мільйонів гривень при постачанні рюкзаків для Нацгвардії. 

 

Нагадаємо, 31 жовтня НАБУ затримало Олександра Авакова - сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря та Володимира Литвина в рамках розслідування справи про розтрату 14 млн грн під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії. Солом`янський райсуд обрав для всіх трьох підозрюваних запобіжні заходи у вигляді особистого зобов`язання. 

схожі новини