Новини 2018-08-31 12:51

Денісова заявила, що екіпаж судна "Норд" відмовився від зустрічі

Моряки зазначили, що немає потреби звертатися до омбудсмена, оскільки їхні права не порушені.
Члени екіпажу затриманого судна "Норд" відмовилися від зустрічі з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини Людмила Денісовою. Про це йдеться у повідомленні українського омбудсмена у Facebook. 
 
 
Так, моряки зауважили, що немає потреби звертатися до омбудсмена, оскільки їхні права не порушені.

 

"Щойно за моїм дорученням керівник Секретаріату Уповноваженого Людмила Левшун провела телефонну розмову з одним із моряків судна "Норд". Вона запропонувала йому прийти на зустріч до мене, щоб обговорити можливість повернення моряків додому. Однак моряки зазначили, що немає потреби звертатися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, оскільки їхні права не порушені.”, - наголосила Денісова.

 

 

Раніше стало відомо, що капітану кримського судна "Норд" повідомлено про закінчення досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою його у вчиненні незаконним зайняттям рибним промислом та порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

 

Як повідомлялося, Денісова домовилася з російським омбудсменом Татьяною Москальковою про надання допомоги морякам суден "Норд" і ЯМК-0041.

 

25 березня в Азовському морі Державна прикордонна служба України затримала судно під прапором Росії. 30 березня суд наклав арешт на кримське судно, а 31 березня правоохоронці оголосили про підозру капітану кримського судна "Норд", йому інкримінують порушення порядку в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію України.

 

Нагадаємо, Херсонський суд обрав запобіжний захід капітану кримського судна "Норд", яке ходило під прапором РФ, у вигляді тримання під вартою до 31 травня з можливістю внесення застави 35 240 гривень. Пізніше, стало відомо, що за капітана російського судна "Норд" внесли заставу

 

Крім того, 8 квітня Держприкордонслужба України заявила, що представники Генерального консульства Росії намагалися вивезти команду "Норда" в Росію. 9 квітня стало відомо, що команда кримського судна вдруге намагалися покинути територію України. 

схожі новини