Новини 2018-08-31 22:41

На вулицях Донецька масово затримують людей

Після вбивства ватажка бойовиків Захарченка арешти проходять по всьому місту.
У Донецьку "спецслужби" окупантів масово затримують людей на вулицях після вбивства ватажка бойовиків Олександра Захарченка. Про це повідомляє представник омбудсмена України в Донецькій і Луганській областях Павло Лисянський у Facebook у п'ятницю, 31 серпня.

 

"Зараз на території ОРДО, після вибуху в Донецьку, активісти і місцеві джерела повідомляють, що спецслужби НЗФ «ДНР» повально затримують людей прямо на вулицях, за останні 1,5 години надійшло 8 повідомлень", - написав він.

 

Лисянський зазначив, що арешти проходять по всьому місту.

 

Нагадаємо, у п'ятницю, 31 серпня, у центрі окупованого Донецька ватажок "ДНР" Олександр Захарченко отримав смертельні поранення у результаті вибуху в кафе "Сепар" на вулиці Пушкіна. Бомба вибухнула поруч з кафе, де перебував Захарченко. У так званій адміністрації Захарченка підтвердили його смерть внаслідок вибуху у центрі Донецька.

 

Пізніше у Службі безпеки України повідомили, що голову самопроголошеної "Донецької народної республіки" Олександра Захарченка вбили через кримінальні розборки у середовищі бойовиків або ліквідували російські спецслужби.

 

У Росії підтвердили загибель ватажка бойовиків Олександра Захарченка в окупованому Донецьку та звинуватили Україну у його вбивстві. 

схожі новини