Новини 2018-09-03 00:40

Пєсков назвав "некоректним розкриттям інформаціїї" опубліковані Олландом спогади про погрози Путіна Порошенкові

Він також додав, що вважає "некоректним" висловлювання колишніх політиків, які "допускають подібні речі щодо діючих політиків".

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков назвав опубліковані екс-президентом Франції Франсуа Олландом мемуари, де Путін обіцяв Петру Порошенку "стерти в порошок" українську армію "некоректним розкриттям інформаціїї" і "зливом". Про це Пєсков заявив в інтерв'ю на телеканалі "Росія-1", яке вийшло в ефір 2 вересня.

 

"Це ненормально. Швидше можна однозначно сказати, що це некоректне розкриття інформації. Подібні "зливи", які часто не відповідають реальності, вони лише шкодять", - заявив Пєсков.

 

Він додав, що вважає "некоректним" висловлювання колишніх політиків, які "допускають подібні речі щодо діючих політиків".

 

Детальніше читайте тут: Мемуари Олланда: «Я розчавлю вас!» — кричав Путін на Порошенка

 

Нагадаємо, у Франції вийшли мемуари екс-президента Франції Франсуа Олланда «Уроки влади», де він згадує, як узгоджувалися Мінські угоди. Він розповів, що під час переговорів у 2015 році Порошенко з Путіним "постійно підвищували голос один на одного". Російський президент так рознервувався, що став погрожувати остаточно розчавити військо свого візаві. Це виказало, що російські війська на Сході України є. 

Пізніше речник президента Росії Владіміра Путіна Дмитро Пєсков заявив, що не чув під час переговорів щодо Мінських угод 12 лютого 2015 року погроз Путіна президентові України Петрові Порошенкові.