Новини 2018-09-03 10:04

"Української кризи немає, є агресія РФ проти України". МЗС виправило BBC

Заголовок BBC має назву: "Українська криза: масова явка на похорон донецького заколотника Захарченка".

Британська компанія BBC вживає вираз "українська криза", замість того, щоб назвати збройний конфлікт на Донбасі "російською агресією". Про це повідомила речник МЗС України Мар'яна Беца у Twitter.

 

"Шановна BBCWorld, немає української кризи. Є агресія Росії проти України. Інформування потрібно будувати на фактах", - заявила представник українського зовнішньополітичного відомства.

 

 

 

 

Зокрема, заголовок BBC звучить так: "Українська криза: масова явка на похорон донецького заколотника Захарченка". У свою чергу, опублікований матеріал на сайті має таку назву: "Олександр Захарченко: масова явка на похорон українського заколотника". 

 

Нагадаємо, 31 серпня у центрі окупованого Донецька ватажок "ДНР" Захарченко отримав смертельні поранення у результаті вибуху в кафе "Сепар" на вулиці Пушкіна. Бомба вибухнула поруч з кафе, де перебував Захарченко. Смерть терориста підтвердили в його "адміністрації". 

 

Пізніше у Службі безпеки України повідомили, що голову самопроголошеної "Донецької народної республіки" Олександра Захарченка могли вбити через кримінальні розборки у середовищі бойовиків або ліквідували російські спецслужби.

 

У Росії підтвердили загибель Захарченка в окупованому Донецьку та очікувано звинуватили Україну у його вбивстві. На вбивство ватажка "ДНР" уже відреагував Путін.