Новини 2018-09-03 15:08

"Через "Північний потік-2". У Гельсінкі другий аеропорт відновить пасажирське сполучення

Частину елементів конструкцій газопроводу перевозитимуть на місце будівництва через Фінляндію.

В аеропорту Гельсінкі-Малмі після багаторічної перерви відновлюється рейсове пасажирське сполучення через будівництво газопроводу "Північний потік-2". Про це повідомляє фінська телерадіокомпанія Yle.

 

Зокрема, у середу, 29 серпня, в аеропорту приземлився вертоліт німецької компанії Wiking Helikopter Service, який в найближчі дні почне перевозити працівників на місце будівництва газопроводу "Північний потік-2".

 

Зазначається, що востаннє регулярні пасажирські рейси з аеропорту Малмі здійснювалися у 2011 році, коли данська компанія Bel Air перевозила будівельників "Північного потоку-1".

 

Так, частину елементів конструкцій газопроводу перевозитимуть на місце будівництва через Фінляндію, що принесе країні дохід.

 

Майбутнє аеропорту досі залишається відкритим. Термін чинного договору між містом Гельсінкі і Товариством друзів аеропорту Малмі закінчується в кінці 2019 року", - йдеться у повідомленні.

 

Як повідомлялося, 28 серпня радник з питань європейської енергетичної безпеки Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Бенджамін Шмітт заявив, що газопровід "Північний потік-2" - це загроза для безпеки в Європі. 

 

Раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що будівництво  "Північного потоку-2" не поставить ФРН у велику залежність від поставок російського газу.
 

 

Додамо, що 27 березня компанія "Північний потік-2" (Nord Stream-2 AG) отримала дозвіл на будівництво та експлуатацію газопроводу в німецькій вільній економічній зоні. Згодом, 5 квітня уряд Фінляндії також видав дозвіл на будівництво газопроводу "Північний потік-2" у своїй винятковій економічній зоні. 7 червня уряд Швеції дозволив будівництво російського проекту газопроводу "Північний потік-2" у своїй винятковій економічній зоні. 

схожі новини