Новини 2018-09-05 15:24

У РФ відреагували на інформацію про причетність двох росіян до отруєння Скріпалів

МЗС РФ закликало перейти Британію до взаємодії по лінії правоохоронних органів.

Офіційний представник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова заявила, що імена та фотографії обвинувачених в отруєнні колишнього розвідника Сєргєя Скріпаля та його дочки Юлії , оприлюднені британською поліцією, Москві "нічого не говорить". Про це повідомляє "Медуза".

 

Зокрема, підозри британських прокурорів щодо причетності до хіматаки на Скріпалів двох громадян РФ, а саме – Алєксандра Пєтрова та Руслана Боширова, Захарова назвала "інформаційними маніпуляціями".

 

"Знову закликаємо британську сторону перейти від публічних обвинувачень та інформаційних маніпуляцій до практичної взаємодії по лінії правоохоронних органів", - сказала вона.

 

Раніше у Британії прокурори повідомили, що вважають причетними до отруєння Скріпаля та його дочки Юлії двох громадян Росії, а саме – Алєксандра Пєтрова та Руслана Боширова.  Так, слідство вважає, що підозрювані могли в'їхати на територію Британії не під справжніми іменами.

 

Кореспондент ВВС Деніел Сенфорд заявив, що підозрювані потрапили на запис камери спостереження "безпосередньо перед" отруєнням в Солсбері.

 

Нагадаємо, 18 травня  колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля, якого отруїли у британському місті Солсбері, виписали з лікарні. 9 квітня виписали з лікарні його дочку Юлію Скріпаль.

 

5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.

 

Також британське видання The Guardian повідомило, що слідство з розслідування інциденту з російським агентом Скріпалем і його дочкою в Солсбері вважає, що для їхнього отруєння був використаний нервово-паралітичний газ. Крім того, стало відомо, що Федеральна служба безпеки РФ раніше використовувала речовину, якою був отруєний колишній російський шпигун Сєргєй Скріпаль. 

схожі новини