Новини 2018-09-06 08:56

Twitter і Facebook визнали, що були не готові до протидії втручанню у вибори США

Зокрема, у Twitter наголосили, що компанія була погано підготовлена до використання соцмережі як інструменту політичних маніпуляцій.

У Сенаті США представники Twitter і Facebook визнали, що були не готові протидіяти спробам РФ втрутитися в американські вибори президента 2016 року. Про це вони повідомили 5 вересня під час виступу на засіданні в сенатському комітеті по розвідці, присвяченому зарубіжному впливу на соціальні мережі.

 

"Знадобилося надто багато часу на те, щоб помітити проблему, і спочатку ми діяли занадто повільно, щоб її усунути", – заявила головний операційний директор компанії Facebook Шеріл Сендберг.

 

За її словами, "втручання було абсолютно неприйнятним, воно суперечить цінностям нашої компанії". Водночас представник Facebook додала, що гарантування безпеки є нескінченним процесом. Вона зазначила, що компанія подвоїла число працівників у цій сфері, а також використовує штучний інтелект для вирішення проблеми.

 

Своєю чергою, виконавчий директор Twitter Джек Дорсі наголосив, що компанія була погано підготовлена до використання соціальної мережі як інструменту політичних маніпуляцій, які мали місце в останні роки.

 

Так, він підкреслив, що Twitter створювався як публічний майданчик для вільного вираження думок, але при цьому платформа для мікроблогів виявилася не готова до протидії "образам, харрасменту, атак армій тролів і ботів, використаних для пропаганди".

 

Як повідомлялося 30 серпня, 5 вересня головний операційний директор компанії Facebook Шеріл Сандберг та виконавчий директор Twitter Джек Дорсі виступлять на відкритому засіданні в комітеті з американської розвідки в Сенаті США. 

схожі новини