Новини 2018-09-06 20:35

В Україну прибула генерал США Келлі Фішер

Очільник відвідала військові навчання Rapid Trident-2018.

У рамках військових навчань Rapid Trident-2018 до України прибула генерал армії Сполучених Штатів Америки Келлі Фішер. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

 

Так, у Міжнародному центрі миротворчості і безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся день високоповажних гостей. 

 

"Мені надзвичайно приємно за те, який величезний поступ Збройних Сил України у досягненні взаємосумісності і стандартів НАТО. Я певна, що це саме той шлях, яким ми будемо йти разом з вами...", - зауважила Фішер.

 

Зокрема, генерал США й інші представники армій НАТО спостерігали тактичні навики українських військовослужбовців.

 

 

"Про мету і перебіг навчань, а також про бойовий шлях механізованого підрозділу, особовий склад якого складає переважну частину українських учасників цьогорічного "Репід Трайдент", високоповажних гостей ознайомили командири цього підрозділу. Також гості оглянули роботу Центру імітаційного моделювання, у якому проходять підготовку штаби рівня батальйон-бригада та проводяться командно-штабні комп’ютерні навчання", - додається у повідомленні.

 

Нагадаємо, 3 вересня на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного стартували міжнародні військові навчання Rapid Trident-2018. 

 

Раніше 29 березня Міністерство оборони України повідомило, що в міжнародних військових навчаннях Rapid Trident-2018 візьмуть участь понад 2,5 тис. військовослужбовців з 14 країн.