Новини 2018-09-06 21:48

ЗМІ опублікували відео з підозрюваними в отруєнні Скріпалів

На відео Алєксандр Пєтров та Руслан Боширов роздивлялися вітрину магазину у Солсбері.

Британське видання The Daily Mail вперше опублікувало відео, на якому зафіксовані офіцери Головного розвідувального управління (ГРУ) Російської Федерації Алєксандр Пєтров та Руслан Боширов, підозрювані в отруєнні колишнього розвідника Сєргєя Скріпаля і його дочки Юлії у Солсбері.

 

Так, на відео чоловіки йдуть по вулиці у Солсбері. Пєтров і Боширов йдуть у сторону місцевого вокзалу у неділю, 4 березня,  вже після замаху на Скріпалів.

 

 

Наголошується, на фрагменті відображено момент, коли чоловіки роздивляються вітрину магазину. Згодом вони намагаються зайти у магазин, однак двері зачинені.

 

Раніше міністр безпеки Британії Бен Воллес заявив, що президент РФ Владімір Путін несе кінцеву відповідальність за отруєння Скріпалів.

 

Як повідомлялося, 5 вересня у Британії прокурори повідомили, що вважають причетними до отруєння Скріпаля та його дочки Юлії двох громадян Росії, а саме – Алєксандра Пєтрова та Руслана Боширова.  Так, слідство вважає, що підозрювані могли в'їхати на територію Британії не під справжніми іменами. Британська поліція показала маршрут підозрюваних росіян з камер спостереження, а Лондон видав європейський ордер на їх арешт.

 

Згодом прем'єр-міністр Британії Тереза Мей заявила, що росіяни  Алєксандр Пєтров та Руслан Боширов, яких британські прокурори вважають причетними до отруєння Скріпалів , є офіцерами ГРУ РФ. За її словами,  близько 250 детективів дослідили 11 000 годин відеоматеріалів з камер спостереження, щоб виявити нападників.

 

Нагадаємо, 18 травня  колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля, якого отруїли у британському місті Солсбері, виписали з лікарні. 9 квітня виписали з лікарні його дочку Юлію Скріпаль.

 

5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.

схожі новини