Новини 2018-09-08 18:16

Оголошення "виборів" на території ОРДЛО суперечить мінським домовленостям - ЄС

У ЄС наголосили, що реалізація мінських угод всіма сторонами є ключем до досягнення стійкого мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

Європейський Союз заявляє, що оголошення так званих "виборів" на території ОРДЛО суперечить мінським домовленостям. Про це йдеться у заяві речниці ЄС Майї Косьянчич.

 

У тексті підкреслюється, що Європейський Союз повністю підтримує незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України в межах своїх міжнародно визнаних кордонів.

 

У ЄС наголошують, що реалізація мінських угод всіма сторонами є ключем до досягнення стійкого мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

 

"У цьому контексті оголошення про те, що так звані "вибори" відбудуться у так званій "Луганській Народній Республіці" та "Донецькій Народній Республіці" 11 листопада 2018 року, суперечить духу та букві мінських угод, які мають конкретні положення щодо організації місцевих виборів у цьому регіоні", - заявили в Євросоюзі.

 

Там закликали уникати будь-яких кроків, які перешкоджатимуть реалізації мінських угод.

 

"Ми сподіваємось, що в цьому відношенні Росія, зокрема, повністю використає свій вплив на сепаратистів", - йдеться у заяві.

схожі новини