Новини 2018-09-09 18:45

У Великій Британії можуть відмовити у візі сотням російських інвесторів через отруєння Скріпалєй

Згідно з інформацією, таким чином уряд намагається обмежити вплив РФ, яку звинувачує в отруєнні Сергія і Юлії Скрипалів у Солсбері.

У Великій Британії можуть відмовити у подовженні візи інвестора та візи на проживання в країні понад 700 заможним росіянам. Про це повідомляє The Guardian.

 

Згідно з інформацією, таким чином уряд намагається обмежити вплив РФ, яку звинувачує в отруєнні Сєргєя і Юлії Скріпалєй у Солсбері.

 

Крім того, британська влада перегляне тисячі інвестиційних віз, виданих іноземцям у 2008 році. За даними міжнародної правозахисної організації Transparency International, саме з 2008 року впродовж семи років сотні громадян Росії отримали візи інвесторів без належної перевірки капіталів.

 

Повідомляється, що у візі відмовлятимуть особам, стосовно яких будуть докази серйозних фінансових порушень.

 

Як повідомляв УНІАН, 21 травня Міжнародний комітет палати громад британського парламенту опублікував доповідь про «російську корупції у Великій Британії», в якій закликав уряд країни ввести санкції проти більшої кількості осіб, які пов'язані із владними структурами РФ, а також порушують права людини, і посилити їх. Читайте також У Британії хочуть посилити санкції проти Росії.

 

У доповіді під назвою «Московське золото: російська корупція у Великій Британії» комітет відзначає, що «використання Лондона як бази для корумпованих активів осіб, пов'язаних із Кремлем, явно належить до широкомасштабної російської стратегії та має наслідки для національної безпеки» Великої Британії. У зв'язку з цим, йдеться в доповіді, боротьба з розміщенням активів осіб, пов'язаних із представниками влади у РФ, і посилення санкцій мають стати пріоритетом британської влади. При цьому інвестиції з РФ названі «брудними грошима».