Новини 2018-09-11 14:25

Рятувальники провели знезараження доріг Херсонської області

Заходи мають на меті мінімізувати негативні наслідки екологічної ситуації, яка скалалася унаслідок викидів "Титану".

У Херсонській області на території Каланчацького та Чаплинського районів рятувальники проводять комплекс запобіжних заходів з метою мінімізації негативних наслідків екологічної ситуації, яка склалася унаслідок викидів заводу "Кримський титан" з окупованого Криму. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Херсонській області.

 

Так, наразі оброблено 234 км автодоріг та 2,5 га території та будівель КПВВ "Каланчак" та "Чаплинка".

 

 

Крім того, рятувальники здійснюють цілодобовий моніторинг ситуації та чергування на пунктах пропуску.

 

Наголошується, що заходи щодо мінімізації негативних наслідків, продовжуються.

 

Як повідомлялося, 10 вересня речник Державної прикордонної служби Олег Слободян заявив, що 61 прикордонник поскаржився на погіршення самопочуття через викиди "Титатну".

 

Так, у Херсонській області рятувальники заявили про проведення знезараження території Херсонської області.

 

Нагадаємо, у ніч на 24 серпня на півночі окупованого Криму, у районі Армянська, стався викид невідомої речовини на хімічному заводі "Кримський Титан".

 

Головне управління розвідки Міноборони України повідомило, що в окупованому Криму в районах розташування відстійників відходів хімічного виробництва титанового та содового заводів військові Збройних сил Росії у серпні проводили стрільби, унаслідок влучень снарядів зазначені об’єкти були пошкоджені, що призвело до погіршення екологічної обстановки. 

 

4 вересня Україна передала до міжнародних організації, зокрема ООН, Всесвітньої організації охорони здоров'я, ОБСЄ та Червоного Хреста, інформацію про викиди хімічних речовин в районі Армянська в окупованому Криму. 

 

6 вересня в Херсонської області призупинили освітній процес в школах та дитячих садках, які знаходяться в зоні ймовірного ураження викидів заводу "Кримський Титан", що поблизу окупованого Армянська, а також вирішили відправити дітей на оздоровлення в дитячі табори. Також призупинили процес пропуску на КПВВ "Каланчак", КПВВ "Чаплинка" в сторону півострова Крим.

 

9 вересня депутат російської Держдуми Міхаїл Шєрємєт повідомив, що в окупованому Криму у зв'язку з викидами повністю припинив виробництво завод "Кримський титан".  Своєю чергою, голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв заперечив відповідну інформацію, зауваживши, що "Титан" не припиняв свою роботу. 

схожі новини