Новини 2018-09-14 09:28

У США розглядають "надзвичайно суворі" санкції проти РФ через отруєння Скріпалів

Введення санкцій заплановане на листопад 2018 року.

Помічник державного секретаря Сполучених Штатів Америки у справах економіки та бізнесу Маніша Сінгх наполягає на запровадженні другої частини санкцій проти Росії через отруєння колишнього російського розвідника Сєргєя Скріпаля та його дочки Юлії у британському місті Солсбері. Про це повідомляє агентство Reuters.

 

Зокрема, вона і підкреслила, що нові заходи будуть "надзвичайно суворими". 

 

"Ми плануємо ввести другу хвилю надзвичайно суворих санкцій у межах закону щодо контролю над хімічною та біологічною зброєю і забороною її використання", - зауважила вона.

 

Так, Москва не надала можливості Вашингтону провести інспекцію російських об'єктів щодо знищення хімзброї.

 

За її словами, введення санкцій заплановане на листопад 2018 року.

 

"Ми не можемо очікувати, що Путін і його корумповані прибічники змінять свою поведінку в Сирії, Україні та деінде, доки ми не доведемо, що можемо притягти його до відповідальності", - наголосив конгресмен Ед Ройс.

 

Як повідомлялося, 5 вересня у Британії прокурори повідомили, що вважають причетними до отруєння Скріпаля та його дочки Юлії двох громадян Росії, а саме – Алєксандра Пєтрова та Руслана Боширова.  Так, слідство вважає, що підозрювані могли в'їхати на територію Британії не під справжніми іменами. Британська поліція показала маршрут підозрюваних росіян з камер спостереження, а Лондон видав європейський ордер на їх арешт.

 

Згодом прем'єр-міністр Британії Тереза Мей заявила, що росіяни  Алєксандр Пєтров та Руслан Боширов, яких британські прокурори вважають причетними до отруєння Скріпалів , є офіцерами ГРУ РФ. За її словами,  близько 250 детективів дослідили 11 000 годин відеоматеріалів з камер спостереження, щоб виявити нападників.

 

Нагадаємо, 18 травня  колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля, якого отруїли у британському місті Солсбері, виписали з лікарні. 9 квітня виписали з лікарні його дочку Юлію Скріпаль.

 

5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.

схожі новини