Новини 2018-09-14 15:53

У ОРДіЛО бойовики масово затримують мирних жителів – розвідка

За даними ГУР, більшість із затриманих залишаються під вартою на невизначений термін.

У окупованих районах Донецької та Луганської областей бойовики масово затримують мирних жителів, яких підозрюють у "нелояльному ставленні до окупаційного режиму", а також – за "ознаки проукраїнських поглядів". Про це в п'ятницю, 14 вересня, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

 

Як зазначається, окупаційні адміністрації РФ вживають жорстких заходів для запобігання втрати контролю за розвитком суспільно-політичної ситуації на окупованих територіях.

 

"Під надуманими приводами т.зв. "правоохоронні органи" масово затримують місцевих жителів, які підозрюються у нелояльному ставленні до окупаційного режиму. При цьому, пересічних громадян на яких поступили доноси, або які проявили найменші ознаки проукраїнських поглядів, т.зв. "правохоронці" затримують у громадських місцях, забирають для допитів з робочих місць і домівок, у т.ч. в нічний час. Більшість із затриманих залишаються під вартою на невизначений термін", – заявили в ГУР.

 

Крім того, за даними розвідки, командування російських окупаційних військ продовжує утримувати з’єднання і частини 1 та 2 АК ЗС РФ у готовності до негайного застування.

 

Читайте також: Вбивство Захарченка. Що вдалося з'ясувати про загибель ватажка бойовиків ОРДО

 

Нагадаємо, 31 серпня у центрі окупованого Донецька ватажок "ДНР" Захарченко отримав смертельні поранення у результаті вибуху в кафе "Сепар" на вулиці Пушкіна. Бомба вибухнула поруч з кафе, де перебував Захарченко.