Новини 2018-09-15 20:29

На заводі "Кримський титан" зафіксували новий викид шкідливих речовин - РосЗМІ

У місті знову запровадили зрежим надзвичайної ситуації через викиди шкідливих речовин на заводі "Кримський титан"
Росспоживнагляд зафіксував новий викид шкідливих речовин в атмосферу в Армянську на території окупованого Росією Криму. Про це повідомляє РІА "Новости".
 
 
Варто зазначити, що викид було зафіксовано 14 вересня.

 

У місті запровадили режим надзвичайної ситуації через викиди шкідливих речовин на заводі "Кримський титан". Окупанти заявили про перевищення гранично допустимої концентрації шкідливих речовин більше ніж уп'ятеро. 

 

За повідомленням ЗМІ, на початку вересня з Армянська вивезли близько 4 тис. дітей і підлітків: їх відправили до дитячих оздоровчих таборів, а у місті оголосили двотижневі шкільні канікули. Зараз глава адміністрації Армянська Василь Теліженко, оперативний штаб НС вирішив продовжити канікули на тиждень.

 

"Ми відправляємо дітей, які не встигли виїхати або звідкись повернулися, знову до дитячих оздоровчих закладів. Проводиться робота в цьому плані, щоб відправити всіх, хто залишився", - повідомив Теліженко.

 

Раніше речник Державної прикордонної служби Олег Слободян заявив, що 61 прикордонник поскаржився на погіршення самопочуття через викиди "Титатну".

 

Так, у Херсонській області рятувальники заявили про проведення знезараження території Херсонської області.

 

Нагадаємо, раніше депутат російської Держдуми Михайло Шеремет повідомляв, в окупованому Криму у зв'язку з викидами повністю припинив виробництво завод "Кримський титан".  У свою чергу, голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв заперечив дану інформацію, зауваживши, що "Титан" не припиняв свою роботу. 

 

Як повідомлялося, 6 вересня в Херсонської області призупинили освітній процес в школах та дитячих садках, які знаходяться в зоні ймовірного ураження викидів заводу "Кримський Титан", що поблизу окупованого Армянська, а також вирішили відправити дітей на оздоровлення в дитячі табори. Також призупинили процес пропуску на КПВВ "Каланчак", КПВВ "Чаплинка" в сторону півострова Крим.

 

Своєю чергою, Міністерство охорони здоров'я України повідомило, що в результаті лабораторних досліджень повітря виявлено, що рівень шкідливих речовин у Херсонській області не перевищено, а здоров’я дітей та дорослих поза загрозою. 

 

 У ніч на 24 серпня на півночі окупованого Криму, у районі Армянська, стався викид невідомої речовини на хімічному заводі "Кримський Титан".

 

Головне управління розвідки Міноборони України повідомило, що в окупованому Криму в районах розташування відстійників відходів хімічного виробництва титанового та содового заводів військові Збройних сил Росії у серпні проводили стрільби, унаслідок влучень снарядів зазначені об’єкти були пошкоджені, що призвело до погіршення екологічної обстановки. 

 

4 вересня Україна передала до міжнародних організації, зокрема ООН, Всесвітньої організації охорони здоров'я, ОБСЄ та Червоного Хреста, інформацію про викиди хімічних речовин в районі Армянська в окупованому Криму. 

 

У свою чергу міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що дії російської влади на території анексованого Криму призводять до екологічної катастрофи.

 

А міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш заявив, що людям, які проживають поблизу адміністративного кордону з окупованим Кримом, нічого не загрожує через ситуацію з хімзаводом по виробництву двоокису титану в Армянську. 

схожі новини