Новини 2018-09-17 11:16

Клімкін повідомив, що РФ відмовилася від ідеї обрання "проросійської влади" в Україні

Глава МЗС додав, що збереження цілісної України є потребою для самого Європейського союзу.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомив, що РФ відмовилася від ідеї обрання в Україні "проросійської влади". Про це він заявив на засіданні Євроатлантичного форуму в Києві.

 

Клімкін наголосив, що сигнали про внутрішньоросійські дискусії свідчать про остаточну зміну мети, яку ставить для себе Кремль.

 

"Російською метою не є створення в Україні більш проросійської реальності. Якщо в Росії залишилися розумні люди – а вони там є – то вони залишили надію на це і зараз чітко прямують до фрагментації України", – підкреслив він.

 

За його словами, намір розділу України вже не приховується.

 

"Якщо послухати їхні експертні дискусії, то це зараз є ключовою для них ідеєю. І тому немає сенсу робити табличку, хто з наших кандидатів є більш проросійським", – зазначив глава МЗС.

 

Крім того, він додав, що збереження цілісної України є потребою для самого Європейського союзу.

 

"Чим швидше трансатлантичний світ зрозуміє, що Україна відіграє екзистенційне значення для самого трансатлантичного світу – тим краще не тільки для України, а і для самого трансатлантичного світу", – резюмував міністр.

 

Нагадаємо, 29 березня віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе повідомила, що в НАТО запропонували Україні допомогу щодо забезпечення стійкості та захищеності електронної системи Центрвиборчкому від зовнішнього втручання під час проведення виборів у 2019 році. 

схожі новини