Новини 2018-09-18 16:32

"Справа Веджіє Кашка". Чапух оголосив голодування

Чапух написав офіційне звернення з цього приводу на ім'я керівництва сімферопольського СІЗО.

У окупованому Криму фігурант так званої "справи Веджіє Кашка" Асан Чапух оголосив голодування. Про це у вівторок, 18 вересня, повідомив журналіст Антон Наумлюк.

 

За його даними, станом на 18 вересня Чапух голодує вже третій день.

 

"Фігурант "справи вимагачів" Асан Чапух третій день тримає голодування, як і попереджав під час судового засідання 11 вересня. Він написав офіційне звернення з цього приводу на ім'я керівництва сімферопольського СІЗО, про реакцію невідомо", – йдеться в повідомленні.

 

Наумлюк  також наголосив, що Чапуху 66 років.

 

"Чапух, який як і інший фігурант справи Бекір Дегерменджі, з весни цього року міститься в медчастині ізолятора, не бере ні в яких слідчих діях, слідчий відвідав його за цей час лише один раз. Його здоров'я вкрай погіршився і не дозволяє йому брати участь в судових процесах і слідчих діях, на підставі чого до нього не допускають адвоката. Чапух вимагає змінити йому запобіжний захід на домашній арешт або надавати своєчасну медичну допомогу", – додав він.

 

Нагадаємо, 23 листопада російські силовики затримали кількох членів Меджлісу кримськотатарського народу за начебто "вимагання в особливо великому розмірі" у громадянина Туреччини. Зазначається, що затримання відбулося в кафе "Медобори" на вулиці Воровського біля Київського районного суду. За даними Крим_SOS, серед них були Бекір Дегерменджі, Асан Чапух, Казим Аметов. При цьому адвокат Едем Семедляєв заявив, що жодного адвоката до затриманих членів Меджлісу кримськотатарського народу не впустили. Згодом їх відвезли в ізолятор тимчасового утримання.

схожі новини