Новини 22:35

Сенат США схвалив проект бюджету Пентагону, що передбачає збільшення допомоги Україні

Даний кошторис на 50 мільйонів доларів перевищує бюджет 2018 року для відповідних програм підтримки нашої держави.

Сенат Сполучених Штатів схвалив проект бюджету Пентагону на 2019 рік, у якому передбачено збільшення безпекової допомоги Україні до 250 мільйонів доларів.Про це повідомляє посольство України в США у Facebook у вівторок, 18 вересня.

 

Зазначається, що даний кошторис на 50 мільйонів доларів перевищує бюджет 2018 року для відповідних програм підтримки нашої держави.

 

"Як, зокрема, зазначається у законопроекті, 250 млн. дол. виділяються, у тому числі, на проведення військових навчань, надання військового оснащення, летальних видів озброєнь та логістичної підтримки, заміни раніше наданих озброєнь чи військових товарів. Перелік видів допомоги включає також розвідувальну підтримку збройних та безпекових сил України", - йдеться у поідомленні.

 

Для набуття чинності узгоджений проект “Закону про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік” має бути ще проголосований Палатою представників, після чого він буде переданий на підпис Президентові США.

 

Нагадаємо, 14 серпня президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп підписав закон про "Бюджет США на 2019 рік на потреби національної оборони" (NDAA). 

 

19 червня Сенат США вирішив виділити Україні 200 мільйонів доларів зі свого оборонного бюджету. Про це йдеться в законопроекті в розділі 1233 "Продовження ініціативи підтримки України у сфері безпеки".

 

Раніше Сенат США схвалив законопроект про бюджет Міноборони країни на 2019 рік, який почнеться 1 жовтня.

схожі новини