Новини 2018-09-19 13:47

У Держбюро розслідувань повідомили, коли відкриють перші провадження

ДБР почало працювати як державний орган.

Державне бюро розслідувань відкриє перші провадження після обрання слідчих територіальних управлінь та призначення їх на посади. Про це повідомив директор ДБР Роман Труба.

 

Зазначається, що дана заява прозвучала у вівторок, 18 вересня, під час засідання Комітету Міністрів Ради Європи у Страсбурзі.

 

За його словами, ДБР почало працювати як державний орган.

 

"Державне бюро розслідувань – це 1500 тисячі людей, кожен з яких має перемогти у відкритому конкурсі для того, щоб працювати в Бюро. Для того, щоб це відбулося, ми оголосили найбільший в країні конкурс на 674 посади, який вже добігає кінця. Вже обрано 320 переможців конкурсу. Частина з них призначена на посаду. На завершальному етапі – співбесіди з кандидатами на посади слідчих територіальних управлінь Бюро. Потрібно близько місяця, щоб завершити цей конкурс", – зауважив він.

 

Нагадаємо, 28 серпня Труба вирішив відмовити конкурсній комісії в призначенні переможців конкурсу на 27 керівних посад до територіальних управлінь відомства. 

 

16 листопада 2017 року конкурсна комісія обрала керівником Держбюро розслідувань Романа Трубу. Згодом президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення Романа Труби директором ДБР.

 

Державне бюро розслідувань - центральний орган виконавчої влади, який буде здійснювати правоохоронну діяльність з метою попередження, виявлення, припинення, розкриття і розслідування злочинів, віднесених до його компетенції. Закон "Про Державне бюро розслідувань" був прийнятий Верховною Радою 12 листопада 2015 року і підписаний президентом 14 січня 2016 року. 1 березня документ набув чинності.