Новини 10:28

Глава САП вніс подання на зняття недоторканності з Мосійчука – ЗМІ

За даними видання, нардепу інкримінують незаконне збагачення і декларування недостовірної інформації.

Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький вніс подання генеральному прокурору Юрію Луценку на зняття недоторканності з народного депутата Ігоря Мосійчука. Про це в п'ятницю, 21 вересня, повідомляє Insider з посиланням на джерела в правоохоронних органах.

 

Як зазначається, відповідний документ надійшов 17 вересня. За даними видання, Мосійчуку інкримінують незаконне збагачення і декларування недостовірної інформації.

 

Як повідомлялося, 18 вересня генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав подання на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Олександра Вілкула, Сергія Дунаєва та Дмитра Колєснікова. 

 

Нагадаємо, 25 травня Генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Олександра Вілкула.

 

18 травня генпрокурор підписав подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від депутатської групи "Воля народу" Олександра Пономарьова.

 

15 травня Луценко підписав подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від "Опозиційного блоку" Сергія Дунаєва.

 

25 травня генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від депутатської групи "Воля народу" Олександра Пономарьова.