Новини 2018-09-21 15:21

Суд продовжив запобіжний захід підозрюваним у вбивстві Воронєнкова

Також суддя призначив наступне засідання на 18 жовтня на 11:00.

У Києві Шевченківський райсуд продовжив запобіжний захід у вигляді арешту Ярославу Тарасенку та Олександру Лосю, підозрюваним у вбивстві колишнього депутата Держдуми РФ Дєніса Воронєнкова. Відповідне рішення суд ухвалив у п'ятницю, 21 вересня.

 

Так, суд ухвалив продовжити запобіжний захід на 60 діб (до 19 листопада). Також суддя призначив наступне засідання на 18 жовтня на 11:00.

 

"Через технічний сбій у системі розподілу з п'яти присяжних не було обрано трьох основних", –- повідомив суддя.

 

Як зазначається, раніше було встановлено, що організаторами злочину були Владімір Тюрін, Юрій Василенко та Олександр Лось, а безпосередніми виконавцями - Ярослав Левенець, Ярослав Тарасенко та кілер Павло Паршов, якого застрелив охоронець Воронєнкова.

 

Як повідомлялося, 10 травня прокуратура Києва завершила досудове розслідування в справі про вбивство колишнього депутата Держдуми РФ Дєніса Воронєнкова. 

 

9 жовтня Генеральна прокуратура завершила розслідування вбивства екс-депутата Держдуми Росії Дєніса Воронєнкова. За словами Луценка, замовником вбивства був підконтрольний ФСБ Росії кримінальний авторитет Владімір Тюрін, колишній цивільний чоловік Марії Максакової. Згодом ГПУ попросила Російську Федерацію екстрадувати в Україну Тюріна. 14 березня Міністерство внутрішніх справ оголосило в розшук Владіміра Тюріна.

 

Нагадаємо, Воронєнкова вбили 23 березня у центрі Києва біля готелю Premier Palace. Екс-депутат Держдуми РФ переїхав в Україну, і в грудні 2016 року отримав українське громадянство. Також він дав свідчення Генеральній прокуратурі України проти колишнього українського президента Віктора Януковича, який обвинувачується у державній зраді. Воронєнков частково підтвердив слідчим свідчення, які раніше дав інший колишній російський депутат Ілья Пономарьов, який отримав влітку 2016 року посвідку на проживання в Україні.