Новини 2018-09-23 14:08

Українські військові кораблі йдуть на Азов. Літак-розвідник ВПС США стежить за ситуацією в Керченській переправі

З порту Бердянську для зустрічі судна «Донбас» та буксиру «Корець» в напрямку Керченської переправи вирушили малі броньовані артилерійські катери

В неділю, 23 вересня, пошуково-рятувальне судно A500 «Донбас» та морський буксир A830 «Корець» продовжуть свій шлях до Бердянська, де стануть основою новоствореної військово-морської бази українського флоту на Азовському морі. 

 

Зазначається,  що літак розвідник Boeing RC-135V Військово-повітряних сил США з бортовим номером 64-14848 розпочав здійснення польотів поблизу Керченської протоки. Польоти союзників здійснюються кожен день з моменту виходу наших кораблів з Одеси.

 

Окрім цього, з порту Бердянську для зустрічі судна «Донбас» та буксиру «Корець» в напрямку Керченської переправи вирушили малі броньовані артилерійські катери P177 «Кременчук» та P178 «Лубни». Вони були доставлені до Бердянську на початку вересня та вже спущені на воду.

 

Нагадаємо, пошуково-рятувальне судно A500 «Донбас» та морський буксир A830 «Корець» 20 вересня, вирушили з походом з Західної військово-морської бази ВМС України в Одесі до Бердянську, де вони повинні стати основою новоствореної військово-морської бази українського флоту на Азовському морі. Про це повідомляє Український мілітарний портал.

 

Зазначається, що від переходу поблизу Севастополя українські кораблі почав супроводжувати патрульний корабель Берегової охорони ФСБ РФ – «Аметист» проекту 22460, а згодом до нього долучився ще один не встановлений корабель.

схожі новини