Новини 2018-09-24 16:25

Луценко провів нараду з Аваковим через напади на активістів в Одесі

Крім того, глава ГПУ зазначив, що на початку жовтня координаційна рада правоохоронних органів проаналізує ситуацію в Одеській області.

Генеральний прокурор Юрій Луценко провів нараду з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим через напади на активістів в Одесі. Про це в понеділок, 24 вересня, глава ГПУ написав на своїй сторінці в Facebook.

 

"У зв'язку з черговим нападом на активістів в Одесі провів нараду з міністром внутрішніх справ А. Аваковим. Сьогодні посилена група правоохоронців з Києва вилетіла до Одеси", – йдеться в повідомленні.

 

Крім того, Луценко зазначив, що на початку жовтня координаційна рада правоохоронних органів проаналізує ситуацію в Одеській області.

 

"Ситуацію в області, в тому числі – із нападами на активістів буде проаналізовано на спільній координаційній раді правоохоронних органів у першій декаді жовтня", – додав він.

 

Нагадаємо, 22 вересня в центрі Одеси невідомі стріляли в активіста Олега Михайлика. До складу слідчо-оперативної групи з розслідування замаху на одеського громадського діяча Олега Михайлика увійшли працівники СБУ.  Правоохоронці розглядають п'ять версій щодо причин замаху на активіста, а саме: перша версія пов'язана з його громадською діяльністю, друга – з проблематикою по "Золотому берегу" (справа ошуканих інвесторів одеського ЖК "Золотий берег"), третя – з проблематикою по "Успіху" (справа щодо нових власників авторинку "Успіх" в Одесі), четверта – особистісні відносини, п'ята версія – невстановленими особами з хуліганських спонукань.