Новини 2018-09-24 19:42

Порошенко відреагував на замах на активіста Михайлика

Президент також провів телефонні розмови з главою ГПУ та міністром внутрішніх справ.

Президент Петро Порошенко відреагував на замах на Олега Михайлика в Одесі, він зателефонував головному лікарю Міської клінічної лікарні №1 Одеси Євгену Григор’єву та поцікавився станом здоров’я громадського активіста. Про це в понеділок, 24 вересня, повідомляє прес-служба президента України.

 

"Головний лікар проінформував президента про стан здоров’я постраждалого від нападу Олега Михайлика. Петро Порошенко подякував лікарям за проведену роботу та надану активістові допомогу", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, Порошенко також провів телефонні розмови з генеральним прокурором Юрієм Луценком та міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

 

"Керівники відомств проінформували главу держави про хід розслідування та про посилення складу слідчої групи першим заступником голови Національної поліції В’ячеславом Аброськіним, який нині веде розслідування в Одесі", - наголошується в повідомленні.

 

Крім того, вони повідомили, що буде проведено координаційну нараду з питань боротьби зі злочинністю і президента буде поінформовано про її результати.

 

Нагадаємо, 22 вересня в центрі Одеси невідомі стріляли в активіста Олега Михайлика. До складу слідчо-оперативної групи з розслідування замаху на одеського громадського діяча Олега Михайлика увійшли працівники СБУ.  Правоохоронці розглядають п'ять версій щодо причин замаху на активіста, а саме: перша версія пов'язана з його громадською діяльністю, друга – з проблематикою по "Золотому берегу" (справа ошуканих інвесторів одеського ЖК "Золотий берег"), третя – з проблематикою по "Успіху" (справа щодо нових власників авторинку "Успіх" в Одесі), четверта – особистісні відносини, п'ята версія – невстановленими особами з хуліганських спонукань.

 

24 вересня генеральний прокурор Юрій Луценко провів нараду з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим через напади на активістів в Одесі.