Новини 2018-09-24 21:57

Лікар розповів про стан пораненого активіста Михайлика

Водночас кулю лікарі ще не вилучали, це планується зробити після того, як стан активіста остаточно стабілізується.

У Одесі стан активіста Олега Михайлика, якого поранили з вогнепальної зброї, стабільний. Про це в понеділок, 24 вересня, повідомив головний лікар Клінічної лікарні №1 Одеси Євген Григор'єв.

 

"Стан пацієнта стабільний, проводиться увесь об’єм консервативної терапії, динаміка перебігу позитивна. Вилучення стороннього тіла відбувається після того, як у хворого буде стабільний стан і робиться це як правило у плановому порядку через 2-3 місяці. Травма достатньо серйозна, хворого доставили у стані клінічної смерті", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас лікар зазначив, що пацієнт перебуває в реанімації.

 

"Він у свідомості, їсть, спілкується з рідними, завтра будемо його піднімати", – наголосив Григор'єв.

 

Крім того, за його словами, кулю лікарі планують вилучити пізніше, оскільки зараз у постраждалого виникло запалення легень і оперативне втручання може лише зашкодити.

 

Нагадаємо, 22 вересня в центрі Одеси невідомі стріляли в активіста Олега Михайлика. До складу слідчо-оперативної групи з розслідування замаху на одеського громадського діяча Олега Михайлика увійшли працівники СБУ.  Правоохоронці розглядають п'ять версій щодо причин замаху на активіста, а саме: перша версія пов'язана з його громадською діяльністю, друга – з проблематикою по "Золотому берегу" (справа ошуканих інвесторів одеського ЖК "Золотий берег"), третя – з проблематикою по "Успіху" (справа щодо нових власників авторинку "Успіх" в Одесі), четверта – особистісні відносини, п'ята версія – невстановленими особами з хуліганських спонукань.

 

24 вересня генеральний прокурор Юрій Луценко провів нараду з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим через напади на активістів в Одесі.