Новини 2018-09-24 22:35

На Донбасі окупанти заборонили виїзд на територію РФ всім чоловікам призивного віку – розвідка

За даними ГУР, відповідні обмеження введено за вимогою російських слідчих та працівників органів ФСБ Росії.

На Донбасі російська окупаційна адміністрація приховано заборонила виїзд на територію РФ всім чоловікам призивного віку, незалежно від їх громадянства та обставин, за яких вони опинились на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Про це в понеділок, 24 вересня, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

 

Водночас, за даними розвідки, окупанти запровадили інші обмеження громадянських прав для населення чоловічої статі. Зокрема, як зазначається, їм заборонено перебувати на лікуванні не за місцем прописки, або проживати більше трьох діб у інших населених пунктах без реєстрації так званими "правоохоронними органами".

 

"Зазначені обмеження введено за вимогою російських слідчих та працівників органів ФСБ РФ, які здійснюють розшук т.зв. військовослужбовців російсько-окупаційних військ, причетних до скоєння правопорушень і самовільного залишення місць служби. При цьому, під зазначеним приводом вживаються комплексні заходи з виявлення осіб, які ухиляються від осіннього призову на військову службу у складі підрозділів з’єднань і частин 1 та 2 АК ЗС РФ", – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 15 вересня в окупованих районах Донецької області через обстріл власних позицій одним із підрозділів так званого 1-го армійського корпусу ЗС Росії сталася масова бійка між бойовиками, унаслідок якої дві особи загинули, понад десяти – отримали важкі поранення.