Новини 2018-09-25 14:45

Військова прокуратура встановлює обставини вибуху міномету "Молот"

Вирішується питання про призначення комісійної судової військової, трасологічної, хімічної, балістичної та вибухотехнічної експертизи.

Військова прокуратура встановлює обставини вибуху міномету "Молот" у зоні проведення операції об'єднаних сил (ООС) на Донбасі. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури України у вівторок, 25 вересня.

 

Зазначається, що у провадженні працює група прокурорів на чолі з військовим прокурором Донецького гарнізону та слідчо-оперативна група Бахмуцького відділу поліції ГУНП в Донецькій області. Вже проведено огляд місця події, вилучено необхідні речі, предмети та документи, проводиться комплекс інших слідчих та процесуальних дій, спрямованих на детальне з’ясування усіх обставин вибуху.

 

"Одночасно вирішується питання про призначення до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз комплексної комісійної судової військової, трасологічної, хімічної, балістичної та вибухотехнічної експертизи. Також у КНДІСЕ на завершальному етапі проведення знаходиться експертиза за фактом вибуху міномету на території 233 Рівненського загальновійськового полігону, котрий мав місце 6 липня 2018 року", - додали у прес-службі.

 

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 414 КК України здійснюється слідчими Бахмуцького відділу поліції ГУНП в Донецькій області, нагляд у формі процесуального керівництва – прокурорами військової прокуратури гарнізону. Досудове розслідування знаходиться на контролі Генеральної прокуратури України.

 

 

Нагадаємо, у вівторок, 25 вересня, у Збройних силах України вибухнув міномет "Молот",внаслідок чого двоє українських військових зазнали поранень. 

 

Пізніше у штабі ООС підтвердили інформацію про вибух міномета "Молот".