Новини 19:42

Порошенко закликав ЄС посилити тиск на Росію

Президент також наголосив на необхідності протидії РФ в Азовському морі.

Президент України Петро Порошенко закликав Європейський союз посилити тиск на Росію для невідкладного звільнення всіх українських політв'язнів Кремля, зокрема українського режисера Олега Сенцова, українського журналіста Романа Сущенка і українського активіста Володимира Балуха. Про це він заявив у Нью-Йорку під час переговорів з президентом Європейської ради Дональдом Туском, повідомляє прес-секретар президента України Святослав Цеголко.

 

 

"Про необхідність більшого залучення європейських країн в процес звільнення українців також йшлося на зустрічі з президентом Словаччини та іншими лідерами, які приїхали на Генасамблею ООН. Не менш важлива тема усіх переговорів – активізація зусиль для розгортання миротворчої місії на Донбасі. А також посилення протидії незаконним діям РФ в Азовському морі", – йдеться в повідомленні.

 

 

Нагадаємо, 25 вересня міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч із першим заступником глави Державного департаменту США Джоном Салліваном, у ході якої вони обговорили українсько-американські відносини, а також питання протидії російській агресії. 

схожі новини