Новини 2018-09-27 08:39

В окупованій Макіївці сталося масове отруєння питною водою

Госпіталізовано 37 дорослих та двоє дітей у віці до дев'яти років, частину людей відправили до лікарень Донецька.

На Донеччині, в окупованій бойовиками Макіївці сталося масове отруєння питною водою, в результаті чого госпіталізовані майже 40 осіб. Про це повідомив правозахисник, представник омбудсмена України в Донецькій і Луганській областях Павло Лисянський на сторінці в Facebook у середу, 26 вересня.

 

За словами Лисянського, 25 вересня до міської лікарні Макіївки масово почали надходити звернення від людей на погане самопочуття. Постраждалі скаржилися на біль у животі, блювання, озноб, підвищення температури.

 

"Причиною того, що сталося, стала поломка або збій системи дезінфекції води в Макіївці. Про проблеми з системою дезінфекції було відомо КП «Вода Донбасу» контрольоване НВФ «ДНР», напередодні вони навіть рекомендували перед вживанням води, кип'ятити її 5-7 хвилин. Але це не допомогло", - написав він.

 

На даний момент госпіталізовано 37 дорослих та двоє дітей у віці до дев'яти  років, частину людей відправили до лікарень Донецька.

 

 

Нагадаємо, 26 вересня кримський еколог заявила, що рішення підконтрольної Кремлю влади анексованого Криму повернути дітей в Армянськ після скасування надзвичайного стану, запровадженого через викиди хімічних речовин на заводі «Кримський титан», – невиправдане.