Новини 15:49

У Польщі створили робочу групу з розміщення постійної бази США

Робоча група була створена у рамках угоди Мініоборони Польщі та Пентагону.

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак оголосив про створення польсько-американської робочої групи з питань розміщення постійної бази Сполучених Штатів Америки на території країни. Про це повідомляє "Польске радіо".

 

Так, робоча група була створена у рамках угоди Мініоборони Польщі та Пентагону.

 

За його словами, наразі дана група обговорює деталі потенційного розміщення бази.

 

"Перша зустріч її представників відбулася два тижні тому. Ми відкриті по відношенню один до одного. Дискусія триває", - зауважив Блащак.

 

Водночас він наголосив, що в Польщі існує велика кількість місць, де могла б розміщуватися військова база США.

 

У свою чергу, він відмовився розкривати деталі, додавши, що Варшав має достатньо коштів, аби забезпечити розміщення на своїй території американської бази.

 

Раніше президент Польщі Анджей Дуда заявив, що США зможуть вибрати місце розташування постійних військових баз у Польщі. 

 

Також президент США Дональд Трамп повідомив, що розглядає можливість розміщення постійної американської військової бази в Польщі.

 

Нагадаємо, 29 серпня стало відомо, що Польща прагне збільшити кількість військ США, дислокованих на її території з початку 2017 року.

 

16 серпня міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив, що ймовірність розміщення постійних військових баз США в Польщі "дуже висока".

 

Як повідомлялося, 11 червня голова Бюро нацбезпеки Польщі Павел Сольох заявив, що в Польщі повинні бути постійні бази військ США.

 

 

схожі новини