Новини 2018-09-27 17:45

Отруєння у Макіївці. Кількість госпіталізованих зросла до 87

Варто зазначити, що представники окупаційних "адміністрацій" свідомо занижують кількість постраждалих та блокують інформацію про них.

Через отруєння в окупованій Макіївці госпіталізовано 87 осіб. Про це у Facebook повідомив уповноважений Верховної ради з прав людини на Донбасі Павло Лисянський.

 

За його словами, представники окупаційних "адміністрацій" свідомо занижують кількість постраждалих та блокують інформацію про них.

 

"На сьогодні нам вдалося дізнатися, що сумарно в інфекційні відділення в лікарні Макіївки і Донецька госпіталізовано всього 87 осіб (з них чотири дитини), це те, що нам вдалося дізнатися", - написав він, зазначивши, що стан госпіталізованих середньої тяжкості.

 

"Я впевнений, що число осіб, які звернулися набагато більше, але отримати інформацію практично неможливо. Окупаційні адміністрації свідомо занижують кількість осбі, які звернулися і госпіталізовані", - зазначив він.

Число госпіталізованих через отруєння в Макіївці зросло до 87 осіб

 
Нагадаємо, в окупованій бойовиками Макіївці сталося масове отруєння питною водою, в результаті чого госпіталізовані майже 40 осіб.