Новини 2018-09-28 10:30

Вадим Скібіцький: Росія не відмовиться від своїх неоімперських планів щодо України

У ГУР МОУ прогнозують, що, попри політико-економічні санкції стосовно Кремля та ускладнення соціально-економічної ситуації в РФ, режим Путіна чинитиме всебічний тиск на нашу державу.

За оцінками Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Росія не відмовиться від своїх неоімперських планів щодо отримання повного контрою над пострадянським простором, передусім над Україною. Про це в інтерв’ю Тижню розповів представник ГУР МОУ Вадим Скібіцький.

 

«Незважаючи на політико-економічні санкції стосовно Кремля та ускладнення соціально-економічної ситуації в РФ, режим Путіна чинитиме всебічний тиск на нашу державу. Кінцева мета цього — повернення її у сферу російського геополітичного впливу», — сказав він.

 

За словами Скібіцького, ГУР прогнозує, що Росія підтримуватиме на Сході України «керований» збройний конфлікт низької інтенсивності з подальшою спробою перевести його в заморожений стан за прикладом Придністров’я чи самопроголошених республік Південного Кавказу.

 

«Для цього Москва породжуватиме провокації вздовж лінії зіткнення сторін, щоб продемонструвати свою готовність до наступальних дій і тримати в напруженні район проведення Операції об’єднаних сил. Кремль також може діяти й у тилу наших військ. Зокрема, організовувати диверсії з метою порушення системи управління, погіршення морально-психологічного стану бійців ЗСУ. Такі дії можуть бути спрямовані не лише проти військових: одним із завдань є провокування невдоволення місцевого населення», — розповів представник розвідки.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

 

схожі новини