Новини 2018-10-01 10:41

"Путін розуміє, що війна на Донбасі чи в Криму більше не приносить успіху" - Порошенко

За словами глави держави, Путін намагається підірвати ситуацію в Україні перед виборами.

Президент Росії Владімір Путін намагається підірвати ситуацію в Україні перед президентськими і парламентськими виборами. Про це заявив президент Петро Порошенко в інтерв'ю телеканалу СNN, передає його прес-служба.

 

За словами глави держави, він протидіє "конкретно Путіну".

 

"Перша небезпека – це Путін. Я як президент не воюю з будь-ким, я протидію конкретно Путіну. Тому що Путін розуміє, що війна на суші - на сході моєї країни, або в Криму протягом останніх чотирьох років більше не приносить йому жодного успіху", - підкреслив президент.

 

Зокрема, він відзначив, що президент РФ розуміє, що досягти успіху у військовій операції на суші він не зможе

 

"Але він очікує, що успіху можна досягти під час виборів. Він підриває стабільність всередині країни за допомогою кібератак, використовуючи технологію фейкових новин. А точніше - технологію дезінформації. Росія витрачає мільярди на підтримку Супутник ТБ, RussiaToday і багатьох інших", - додав Порошенко.

 

Крім того, Порошенко навів численні приклади дезінформації, яка розповсюджується Москвою.

 

"Починаючи від заяв про те, що в Україні не російська агресія, а "громадянська війна", і це не Росія відповідальна за агресію, звинувачень української влади в тисячах жертв цієї війни, а також заперечення присутності російських військових на окупованій території", - додається у повідомленні.

 

Раніше  Порошенко подякував Путіну за те, що той зробив Україну більш європейською.