Новини 2018-10-02 13:41

Українська сторона СЦКК показала наслідки обстрілу бойовиками Водяного

У СЦКК з’ясували, що вогонь вівся з напрямків населених пунктів Пікузи та Азов.

Українська сторона СЦКК повідомила, що 1 жовтня незаконні збройні формування з важкої артилерії обстріляли населений пункт Водяне Донецької області, унаслідок чого була зруйнована будівля та пошкоджений контейнер. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

 

"Збройні формування Російської Федерації продовжують нехтувати безпекою, життям та здоров'ям цивільного населення. 1 жовтня 2018 року бойовики здійснили обстріл населеного пункту Водяне, застосувавши заборонену Мінськими угодами артилерію калібрів 152 мм та 122 мм. Обстріл здійснювався близько 17.40". – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, групою офіцерів української сторони СЦКК, які прибули на місце обстрілу, з’ясовано, що вогонь вівся з напрямків населених пунктів Пікузи та Азов.

 

"На місці обстрілу виявлено одинадцять вирв від влучання снарядів калібру 122 мм та одну вирву від снаряду калібру 152 мм. Внаслідок влучання 122 мм снарядів зруйнована будівля та пошкоджений контейнер. Постраждалих серед військовослужбовців та цивільного населення не зафіксовано. Боєприпасів, що не вибухнули, не виявлено", – наголошується в повідомленні.

 

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, 1 жовтня на Донбасі російсько-окупаційні війська з артилерії калібру 122-мм, мінометів 82-го та 120-го калібру обстріляли житлові квартали населеного пункту Водяне Донецької області.