Новини 2018-10-03 10:41

У Facebook заявили, що хакери не використовували вкрадені логіни для доступу до інших сайтів

Віце-президент Facebook наголосив, що в зв'язку з подією компанія проводить розслідування.

Віце-президент компанії Facebook Гай Розера заявив, що хакери, які зламали 50 мільйонів акаунтів користувачів соцмережі, не змогли їх використати для отримання доступу до інших сайтів. Про це повідомляє Reuters.

 

Розера наголосив, що в зв'язку з подією компанія проводить розслідування, головною метою якого є те, що вони намагаються зрозуміти, як саме ця атака може позначитися на ресурсах та в додатках, що мають доступ до облікових записів.

 

"Ми проаналізували наші записи щодо всіх додатків третьої сторони, які встановили або в які зайшли під час зафіксованої нами минулого тижня атаки", – наголосив він.

 

Крім того, віце-президент Facebook додав, що не було виявлено жодних доказів того, що зловмисники могли отримати доступ до будь-яких додатків, де застосовується логін від Facebook.

 

Нагадаємо, 28 вересня компанія Facebook повідомила, що на соцмережу здійснили хакерську атаку, у результаті якої було отримано доступ до особистих сторінок близько 50 мільйонів людей. 1 жовтня комісія з захисту даних Ірландії, яка є основним регулятором захисту приватності Facebook в Європі, заявила, що може оштрафувати компанію на 1,6 мільярда доларів за витік даних. 

схожі новини