Новини 2018-10-03 12:13

Протести є Єревані. Пашинян вимагає проведення дострокових виборів

Прем'єр-міністр Вірменії представив деталі переговорів з депутатами.

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що буде вимагати дострокових парламентських виборів, а політичні сили не висуватимуть нову кандидатуру на посаду глави уряду у разі його відставки. Про це повідомляє News.am.

 

За його словами, депутати від фракцій Республіканської партії Вірменії, АРФ і блоку "Царукян" повідомили, що "приймають вимогу народу, поважають її і не висуватимуть кандидатуру на посаду прем'єра".

 

Зокрема, виступаючи перед присутніми у дворі парламенту, Пашинян представив деталі переговорів з депутатами.

 

"Ми відзначили, що необхідно подолати внутрішньополітичну кризу. Як варіант, я повідомив, що в найближчі дні подам у відставку з поста прем'єра, і очікую, що РПВ і парламент не будуть дратувати людей", - зауважив він, додавши, що якщо депутати вирішать висунути кандидатуру, то це викличе негативну реакцію.

 

Так, Пашинян запропонував провести дострокові вибори вже у грудні.

 

Нагадаємо, 2 жовтня парламент під час позачергового засідання ухвалив законопроект щодо недопущення розпуску Національних зборів у разі виникнення ситуації, коли парламенту вдруге доведеться обирати прем'єра країни.

 

У свою чергу, Пашинян заявив, що прийняття законопроекту означає "офіційний початок контрреволюції" і закликав громадян зібратися біля будівлі парламенту. В ході мітингу на проспекті Баграмяна Пашинян підписав укази про звільнення з посад шести міністрів від партії "Процвітаюча Вірменія" і АРФ Дашнакцутюн.