Новини 2018-10-05 13:38

На Донеччині бойовик підірвався на власному мінному полі – розвідка

У ГУР заявили, що окупанти продовжують приховано збільшувати кількість замінованих ділянок місцевості в ОРДіЛО.

У окупованій Донецькій області бойовик так званого 1-го армійського корпусу Збройних сил РФ 3 жовтня підірвався на ділянці, замінованій навчальною саперною групою окупантів. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

 

За даними відомства, російсько-окупаційні війська продовжують приховано розширювати площі і збільшувати кількість замінованих ділянок місцевості на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

 

"У окремих підрозділах з’єднань і частин 1 та 2 АК ЗС РФ терміново створюються позаштатні саперні групи у складі 3-4 осіб для обслуговування існуючих і обладнання нових мінних полів. Підготовку зазначених груп здійснюють кадрові російські офіцери інженерних служб, які поєднують проведення практичних занять з виконанням бойових завдань з мінування місцевості, у т.ч. неподалік населених пунктів, що підвищує рівень небезпеки для цивільного населення", – йдеться в повідомленні.

 

Так, за даним розвідки, підготовка позаштатних саперів у скорочені терміни призводить до порушень ними заходів безпеки при мінуванні і втрат серед особового складу противника.

 

Як повідомлялося 1 жовтня, на Донбасі під час ротації одного з передових підрозділів так званого 1-го армійського корпусу Збройних сил РФ на власному мінному полі підірвався БТР з особовим складом, втрати склали до десяти окупантів загиблими та пораненими.