Новини 2018-10-05 17:43

Виплати зарплат і стипендій у НМУ ім. Богомольця поновлено - МОЗ

Після роз’яснення МОЗ України Державна казначейська служба здійснила відповідні платежі.

Студенти та викладачі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця отримали стипендії та заробітні плати. Про це у п'ятницю, 5 жовтня, повідомляє перс-служба Міністерства охорони здоров'я.

 

Зазначається, що Державна казначейська служба України не прийняла документи, підписані Катериною Амосовою.

 

"Затримка виплат сталася через свавілля та протиправні дії екс-ректорки НМУ Катерини Амосової - відомості про неї як керівника університету були незаконно внесені до Єдиного державного реєстру. Після чого вона, не маючи для цього жодних повноважень, 28 вересня підписала платіжні документи", - йдеться у повідомленні.

 

Після звернення МОЗ України із листами-роз’ясненнями до чинного в.о. ректора НМУ Олександра Науменка та Держказначейства виплати співробітникам та студентам університету були відновлені. 
 

 

Нагадаємо, 26 вересня Міністерство охорони здоров'я заявили, що з ректорату Національного університету ім. Богомольця зникли необхідні для нормального функціонування університету документи, що поставило під загрозу здійснення будь-яких платежів, включаючи зарплати, стипендії та комунальні виплати. 

 

 20 лютого Міністерство охорони здоров'я України відсторонило від роботи ректора Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця (Київ) Катерину Амосову. Однак 2 березня стало відомо, що адміністративний суд Києва поновив на її посаді ректора.

 

2 квітня Міністерство охорони здоров'я України розпорядилося звільнити ректора Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця (Київ) Катерину Амосову.

 

20 вересня Печерський районний суд Києва скасував, визнавши незаконним, наказ міністерства охорони здоров'я про звільнення Катерини Амосової з посади ректорки Національного медуніверситету ім. Богомольця і поновив її на роботі.

схожі новини