Новини 2018-10-09 16:44

Путін планує використати Лівію як «стратегічний бастіон» у боротьбі із Заходом - ЗМІ

У зв’язку з цією інформацією британські депутати закликали уряд до дій проти цих загроз.

Президент Росії Владімір Путін планує розгорнути війська та ракетні комплекси на сході Лівії, аби захопити контроль над найбільшим міграційним шляхом до Європи і створити там антизахідну твердиню. Про це пише британське видання The Daily Mail, посилаючись на джерела в британській розвідці.

 

Розвідувальні служби поінформували прем’єр-міністр Великої Британії Терезу Мей про те, що Путін хоче використати Лівію як «стратегічний бастіон» у боротьбі із Заходом, створити з неї свою «ракетну базу» і що ця країна має стати його «новою Сирією»

 

За словами видання, дві військові бази на північному сході країни вже створені, під виглядом приватної компанії найманців, так званої групи Ваґнера і, ймовірно, там тренують десятки агентів російської військової розвідки та сил спеціального призначення.

 

«Вважається, що головна мета Москви полягає в тому, щоб взяти контроль над цією країною Північної Африки, через яку проходить найбільший незаконний міграційний шлях до Європи», - пише «The Daily Mail», посилаючись на портал «The Sun», за словами якого Путін має «відкрутити міграційний кран».

 

Про це попереджає також цитоване «The Daily Mail» анонімне джерело, близьке до британського уряду. За словами співрозмовника видання, Путін хоче захопити неконтрольовані терени, аби «здійснити максимальний вплив на Захід».

 

Як повідомлялося,  РФ та Сирія відновили інтенсивне бомбардування у провінціях Ідліб і Хама.

 

Нагадаємо,  РФ перекинула комплекси С-300 в Сирію з 583-го зенітно-ракетного полку — InformNapalm

схожі новини