Новини 11:00

На Рівненщині засудили чоловіка, який намагався підірвати стратегічний об’єкт

Під час судового засідання підсудний свою вину визнав у повному обсязі.
Костопільський районний суд у Рівненській області засудив до семи років та шести місяців позбавлення волі чоловіка, який вчинила державну зраду та намагався підірвати стратегічний об’єкт. Про це у середу, 10 жовтня, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури
 
 
Ним виявився житель міста Вараш. Його звинуватили у кримінальних правопорушеннях, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ст. 113 КК України (диверсія).
 

"Прокурором-обвинувачем доведено, що чоловік умисно, з корисливих мотивів, вчинив злочинні діяння на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності, недоторканості, державній та інформаційній безпеці України шляхом збирання та передачі представникам спецслужб іноземної країни-агресора деталізованої інформації про особливості захисту діяльності одного із стратегічно важливих об’єктів області", - йдеться у повідомленні.

 

У травні 2018 року зловмисник намагався вчинити диверсію шляхом підриву об’єкта народногосподарського значення, однак співробітниками органів безпеки вдалося запобігти вибуху, а закладений біля підніжжя електроопори вибуховий пристрій – вилучити.

 

Зазначається, що під час судового засідання підсудний свою вину визнав у повному обсязі.

 

Врахувавши принципову позицію прокуратури, а також той факт, що обвинувачений вже раніше притягувався до кримінальної відповідальності, суд визнав останнього винним у вчиненні злочинів проти основ національної безпеки України та призначив покарання. До набрання вироком законної сили засуджений перебуватиме під вартою.

 

Нагадаємо, 18 травня Харківський районний суд за матеріали Служби безпеки України визнав винним у держзраді підполковника Нацгвардії та засудив його до 13 років позбавлення волі.

схожі новини