Новини 2018-10-14 16:14

Тягнибок не висуватиме свою кандидатуру на посаду президента

Голова ВО "Свобода" запропонував націоналістам підтримати на виборах кандидатуру Руслана Кошулинського.

Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок заявив, що не планує висувати свою кандидатуру на посаду президента. Про це повідомляє кореспондент Тижня Станіслав Козлюк.

 

Пов’язане зображення

Зазначається, що політик заявив про те, що не висуватиме свою кандидатуру на пост президента, виступаючи перед маршем націоналістів у парку Шевченка.

 

"Я хочу заявити, що не ставлю особисті амбіції понад усе, тому я не висуватиму свою кандидатуру на виборах президента України. Натомість я пропоную націоналістам підтримати на виборах кандидатуру Руслана Кошулинського"

 

Він також заявив, що націоналісти мають об'єднуватися, щоб мати велику фракцію у парламенті. Також, за його словами, у націоналістів є плани щодо перемоги на місцевих виборах 2020 року.

 

Нагадаємо, раніше Олег Тягнибок заявив, що "У нас  між «Свободою» та іншими націоналістичними організаціями, зокрема «Правим сектором», «Національним корпусом», «Конгресом українських націоналістів», «Організацією українських націоналістів» підписаний Маніфест щодо координації дій. Тому на наступних  виборах «Свобода» разом з нашими партнерами буде йти разом".