Новини 2018-10-16 10:35

Стало відомо, коли Німеччина видасть Болгарії підозрюваного у вбивстві журналістки Маринової

Після прибуття до Болгарії окружний суд міста Русе протягом трьох діб має обрати Красимирову запобіжний захід.

Суд Німеччини дозволив видати Болгарії Северина Красимирова, підозрюваного у вбивстві журналістки Вікторії Маринової, його доставлять до Софії 17 жовтня. Про це повідомляє Болгарське національне радіо.

 

"Підозрюваний у вбивстві Северин Красимиров буде доставлений до Софії літаком з Франкфурту у супроводі охорони. Після прибуття до болгарської столиці, у супроводі конвою, він буде відконвойований в місто Русе, де йому в присутності адвоката (державного чи приватного) буде пред'явлено обвинувачення", – йдеться у повідомленні 

 

Як зазначається, йому заочно пред'явлено обвинувачення, а після прибуття до Болгарії окружний суд міста Русе протягом трьох діб має обрати для нього запобіжний захід.

 

Як повідомлялося, 12 жовтня Вищий земельний суд у німецькому місті Целле повідомив про ухвалення напередодні рішення видати Болгарії чоловіка, якого підозрюють у вбивстві і зґвалтуванні журналістки Вікторії Марінової.

 

Нагадаємо, 6 жовтня в Болгарії жорстоко вбили журналістку Вікторію Марінову, яка розслідувала махінації з коштами ЄС.

 

9 жовтня стало відомо, що болгарські правоохоронці затримали ймовірного вбивцю тележурналістки Вікторії Марінової, яку знайшли мертвою 6 жовтня.

 

10 жовтня в Болгарії затримали нового підозрюваного у вбивстві журналістки Марінової.